Datu aizsardzībai

04.11.2012

Blue Bridge Technologies (ASV, Lielbritānija, Spānija, Vācija un Latvija) – tehnoloģiju uzņēmums dibināts 1993. gadā. Kopš 2007. gada darbojas veselības aprūpes nozarē. Tas risinājums – INMEDICAS – www.inmedicas.eu


INMEDICAS risinājums ir mūsdienīga atbilde uz pieaugošo pieprasījumu pēc elastīgāka un pieejamāka risinājuma nekā iepriekšējas tehnoloģijas privātā veselības aprūpes nozarē, kas neefektīvi reaģēja uz pieaugošām vajadzībām, radīja neapmierinātību starp maksātājiem, pakalpojumu sniedzējiem un citām iesaistītajām personām šajā nozarē.

Pašreizējie risinājumi ir ar augstām administratīvām izmaksām, nepasargā no cilvēku kļūdām un, pats galvenais, neatbilst privātuma un šobrīd aktuālai datu aizsardzības politikai. Tas ir liels risks biznesam un tam ir svarīga nozīme, nekā bieži novērtē.

INMEDICAS ir sadarbības platforma medicīnas pakalpojumu sniedzējiem un pacientiem, kura balstās uz cloud tehnoloģiju un web interfeisu, kā arī integrējas ar citām informācijas sistēmām un var strādāt ar jebkurām esošām platformām. Pastāvīgi attīstot un pilnveidojot sistēmu, INMEDICAS izstrādātāji sasniedza darījumu veikšanas procesa paātrināšanu par 10 reizēm, administratīvo izmaksu samazināšanu par 30%, izvairīšanos no medicīnas personāla kļūdām par 90% un krāpšanas – 70% - 100%, kā arī garantētu privātumu un datu aizsardzību.

Uz doto brīdi Blue Bridge Technologies izstrādā pilotprojektu ar ACES. Izstrādes stadijā tiek risināti svarīgākie jautājumi – juridiskie riski, administratīvais sektors, privātuma un datu aizsardzības jautājumi.

Oriģinālu publikāciju katalāņu valodā var izlasīt žurnālā:

 

Apskatīt publikāciju PDF failā (1,72MB)

ACES info© 2019 Visas autortiesības aizsargātas