Mūsu labākā pieredze inovatīviem un viegli pielietojamiem risinājumiem

SIA Blue Bridge Technologies tika dibināta 2007. gada Latvijā. Uzņēmumu dibināja kompetentu speciālistu un ekspertu komanda ar 10+ gadu pieredzi jaunu un efektīvu IT risinājumu izstrādē un realizācijā.

Mūsu produktu pamatā ir pašu izstrādātā platforma, kas viegli integrējas ar citām sistēmām un automatizē biznesa procesus. Risinājumu attīstības virziens ir procesu modernizācija, dokumentu aprites automatizācija un pakalpojumu pieejamība veselības aprūpes un apdrošināšanas jomās. Projektu īstenošanas laikā mēs uzkrājam vērtīgu pieredzi darbā ar valsts finansētajām un privātajām veselības aprūpes iestādēm, kā arī veselības apdrošināšanas sabiedrībām.

Uz doto brīdi uzņēmumu pārstāv meitas uzņēmums Amerikā un pārstāvis Spānijā. Galvenais birojs atrodas Rīgā, Latvijā.


Mūsu produkti

SmartMedical
www.smartmedical.eu
blog.smartmedical.eu

programma ārstiem, ārstu praksēm, ambulatorām iestādēm, zobārstniecībām un slimnīcām. Tā nodrošina pacientu, pierakstu un norēķinu informācijas uzskaiti un datu apmaiņu ar Nacionālo Veselības Dienestu un apdrošināšanas sabiedrībām. SmartMedical ļauj ātri un efektīvi organizēt reģistratūras darbinieku, ārstu un ārstu palīgu darbu, vienlaikus samazinot administratīvas izmaksas un taupot darbinieku laiku, resursus.

Lasīt vairāk >>
Portāls PIEARSTA.LV
www.piearsta.lv

ir domāts pacientiem, ārstiem un medicīnas iestādēm. Portālā pacientam ir iespēja pierakstīties pašam un pierakstīt savus tuviniekus uz medicīnas pakalpojumiem ātri, ērti un patstāvīgi, bet medicīnas iestādēm un ārstiem viegli kontrolēt un pārvaldīt e-pierakstus, atslogojot reģistratūras darbiniekus.

Lasīt vairāk >>
OJMAR, n-TREE risinājumi
www.ojmar.eu | www.n-tree.com

OJMAR (Spānija) un n-TREE (Austrija) ražotāju dažāda veida piekļuves aprīkojums, karšu un čipu lasītāji, elektroniskās un mehāniskās slēdzenes, aproces un citi risinājumi Latvijā, NVS valstīs un Krievijā. Šo ražotāju elektronisko aproču sistēmas lieliski integrējas ar dažādiem programmatūras risinājumiem, nodrošina drošu un korektu pieeju, piekļuves kontroli un vadību veselības, fitnesa centros, peldbaseinos un viesnīcās.

Lasīt vairāk >>

Publikācijas par mums

Datu aizsardzībai

Blue Bridge Technologies (ASV, Lielbritānija, Spānija, Vācija un Latvija) – tehnoloģiju uzņēmums dibināts 1993. gadā. Kopš 2007. gada darbojas veselības aprūpes nozarē. Tas risinājums – INMEDICAS – www.inmedicas.eu

Startup tehnoloģijas. Bez rindām doktorātos

Andrejs Strods ar partneriem radījis sistēmu, kas atvieglo dzīvi veselības aprūpes nozares darbiniekiem. Pakalpojums nav dārgs, bet ienesīgs.

...Viņš izveidoja sistēmu, kas ļauj datorizēt pacienta, ārstniecības iestādes un apdrošinātāja attiecības, atteikties no papīra dokumentiem un jebkuru apdrošināšanas gadījumu apstrādāt dažu minūšu laikā. Viņa produktu iecienījuši gan apdrošinātāji, piemēram, Balva, Balta, BTA, Seesam, gan ārstniecības iestādes: Veselības centrs 4 un slimnīcas.

Latviešu IT novatori sāk pasaules iekārošanu

Apdrošināšanas kalkulators INMEDICAS

Andrejs Strods...2007. gadā ar diviem partneriem nodibināja kompāniju Blue Bridge Technologies informācijas tehnoloģiju risinājumu izstrādei. Viens no kompānijas produktiem - Inmedicas - reālā laikā veic datu apmaiņu starp apdrošināšanas kompānijām un ārstniecības iestādēm un aprēķina, vai konkrētās ārstniecības iestādes pakalpojumu par tās noteikto izcenojumu sedz konkrētā veselības apdrošināšanas polise, vai arī pacientam vēl jāpiemaksā pašam.


© Blue Bridge Technologies LTD. 2012. All rights reserved