Blue Bridge Technologies piedalījās uzņēmēju delegācijā Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa kunga oficiālās vizītes laikā Azerbaidžānā

28.04.2013

2013. gada 23. – 25. aprīlī Valsts prezidents Andris Bērziņš oficiālā vizītē kopā ar plašu uzņēmēju un amatpersonu delegāciju apmeklēja Azerbaidžānas Republiku, kur tiekas ar Azerbaidžānas augstākajām amatpersonām, lai pārrunātu abu valstu sadarbības paplašināšanas iespējas gan politiskā dialoga, gan ekonomiskās sadarbības jomā.


Valsts prezidentu oficiālajā delegācijā pavadīja četri ministri: ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, satiksmes ministrs Anrijs Matīss, veselības ministre Ingrīda Circene un zemkopības ministre Laimdota Straujuma, kā arī vairāk nekā 75 Latvijas uzņēmēju delegācija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvji.

Blue Bridge Technologies, tās valdes priekšsēdētaja Andreja Stroda personā arī piedalījās oficiālajā vizītē, pārstāvot kopā ar Māri Rēvaldu, Veselības centra 4 valdes priekšsēdētāju un Romualdu Erdmani, Latvijas viroterapijas centra direktoru, Latvijas uzņēmēju delegāciju veselības apdrošināšanas un medicīnisko pakalpojumu jomā.

Trešdien, 24. aprīlī visi Latvijas uzņēmēju delegācijas dalībnieki piedalījās Azerbaidžānas – Latvijas biznesa forumā. No Azerbaidžānas puses pieteikuši savu dalību 75 pārstāvji no lauksaimniecības, būvniecības, veselības, informācijas tehnoloģiju un loģistikas nozarēm, finanšu un banku sektoriem, valsts institūcijām un sabiedriskajām organizācijām. Forumā tika apspriesti jautājumi par investīciju vidi, uzņēmējdarbības un sadarbības perspektīvām nākotnē visās jomās.

Ceturtdien, 25. aprīlī notika uzņēmēju dalība nozaru ministru programmās. Andrejs Strods, BBT valdes priekšsēdētājs piedalījās LR veselības ministres Ingrīdas Circenes tikšanās ar Azerbaidžānas Republikas veselības ministru Oktaju Širalijevu. Tikšanas laikā tika apspriesti jautājumi par attīstības un sadarbības iespējām nozarē.

Vizītes laikā Andrejs Strods piedalījās arī individuālās tikšanas ar Azerbaidžānas uzņēmējiem un pārstāvjiem veselības apdrošināšanas un aprūpes jomā.

Vizīte fotogrāfijās

         © Blue Bridge Technologies SIA. 2017. All rights reserved