BaltCap un Imprimatur Capital investē vienu miljonu eiro Latvijas ekspertu izveidotā IT uzņēmumā

31.05.2013

Baltijā vadošais riska kapitāla investors BaltCap sadarbībā ar riska kapitāla fonda pārvaldītāju Imprimatur Capital noslēdzis investīciju līgumu viena miljona eiro apmērā ar informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmumu Blue Bridge Tehnologies, kuru dibinājusi pieredzējušu IT speciālistu un uzņēmēju komanda no Latvijas. Ieguldītās investīcijas galvenokārt paredzētas eksporta tirgus apgūšanai, taču daļa finanšu resursu tiks ieguldīti arī produktu attīstībā.


Blue Bridge Technologies izstrādā automatizācijas risinājumus un sniedz IT pakalpojumus veselības aprūpes un veselības apdrošināšanas uzņēmumiem, kā arī veselības veicināšanas un sporta iestādēm. Blue Bridge Technologies izstrādātie risinājumi ļauj ievērojami samazināt administratīvo darbu slogu veselības aprūpē, paaugstina darba produktivitāti un uzlabo pacientu un klientu apkalpošanas līmeni.

“Blue Bridge Technologies ir spēcīgs spēlētājs vietējā tirgū un mēs saskatām arī augstu eksporta potenciālu Amerikas Savienotajās valstīs, Spānijā, Vācijā, Zviedrijā un citās valstīs,” norāda BaltCap investīciju direktors Mārtiņš Jaunarājs. “Inovatīvs pakalpojums, profesionāla vadības komanda, kā arī starptautiskās tirgus iespējas bija būtiskākie kritēriji, kāpēc BaltCap un Imprimatur Capital iegulda uzņēmumā,” turpina M. Jaunarājs.

BaltCap un Imprimatur Capital investīciju projekts īstenots ar privāto investoru ieguldījumu un Eiropas Savienības līdzfinansētās programmas JEREMIE finansējumu, kuru administrē Latvijas Garantiju aģentūra.

Par Imprimatur Capital Fund Management

Imprimatur Capital ir pieredzējusi sēklas stadijas investīciju kompānija, kas investē tehnoloģiju uzņēmumos ar starptautisku izaugsmes potenciālu. Līdz šim Imprimatur Capital Fund Management, kas ir bāzēta Rīgā, Latvijā, ir investējusi 12 kompānijās, kas piesaistītas no Baltijas, Ziemeļu un Krievijas reģiona tādos sektoros kā nano-tehnoloģijas, zaļās tehnoloģijas, elektronika, e-komercija un programmatūra.

Presei (PDF, 319KB)© Blue Bridge Technologies SIA. 2017. All rights reserved