INMEDICAS Secure DocShare produkta prezentācija Barselonā, Spānijā

09.06.2013

Ceturdien, 2013. gada 6. jūnijā - INMEDICAS™ komandas pārstāvji – Andrejs Strods (valdes priekšsēdētājs) un Jordi Bosch Garcia (Biznesa attīstības direktors Spānijā) – piedalījās konferencē „Tehnoloģijas privāto veselības aprūpes centru rezultātu uzlabošanai”, kuru organizēja Katalāņu Veselības Organizāciju Asociācija (ACES), reprezentējot INMEDICAS tehnoloģiju un paziņojot par jaunā pakalpojuma palaišanu „INMEDICAS Secure DocShare”.


Konferences norises vieta – klīnikas Planas auditorija Barselonā, Spānijā. Izvēlētā pasākuma tēma ir ļoti aktuālā un apraksta konferences gala mērķi – palīdzēt atrast jaunās iespējas, lai samazinātu ikdienas administrēšanas privāto veselības aprūpes iestāžu izmaksas un modernizētu procesus tajās. Vienas dienas pasākums piesaistīja ekspertus no Informācijas Tehnoloģiju un Komunikācijas nozares un iedvesmoja fokusēties uz viskārstākajiem jautājumiem veselības aprūpes jomā. Uzaicinātie IT izstrādātāji prezentēja 200 pasākuma dalībniekiem savus instrumentus un risinājumus procesu kvalitātes nodrošināšanai un uzlabošanai medicīnas iestādēs pie zemākām izmaksām.

Blue Bridge Technologies kā starptautiskais IT izstrādātājs un eksperts Veselības aprūpes nozarē piedāvāja risinājumu, kas vienkāršo pacientu datu aizsardzību un dokumentu apmaiņas procesa kontroli veselības aprūpes iestādēm un apdrošināšanas kompānijām – INMEDICAS Secure DocShare.

Par risinājumu

Miljoni medicīnisko ierakstu un pacientu datu glabājas un koplietotas starp medicīnas un apdrošināšanas kompāniju darbiniekiem ikdienās. Aizsargāt pacientu datu privātumu ir ļoti grūti un pat neiespējami, izmantojot tradicionālus saziņas līdzekļus, tādus kā fakss, pasts un tradicionālais e-pasts. Nepilnvarotas personas var piekļūt konfidenciālajiem datiem nejauši vai speciāli, pārkāpjot personālo datu privātumu, par ko paliek atbildīgs datu nosūtītājs.

INMEDICAS Secure DocShare risinājums tika izstrādāts ciešā sadarbībā ar Katalāņu veselības organizāciju asociāciju (ACES), ievērojot medicīnas darbinieku labāko pieredzi un praksi. Rezultātā – risinājums, kas neprasa instalācijas uz lietotāja datora, viegls lietošanā tapāt kā fakss vai tradicionālā e-pasta pārlūkprogramma. Tas veiksmīgi izturēja neatkarīgo trešo personu auditu Spānijā, un atbilst Eiropas Savienības tiesību aktu prasībām par personas datu aizsardzību, kā arī datu aizsardzības iestāžu ieteikumiem.

Vairāk par risinājumu: docs.inmedicas.eu

Video par INMEDICAS Secure DocShare

Mūsu fotoreportāža

                  © Blue Bridge Technologies SIA. 2017. All rights reserved