Tuvojas gada nozīmīgākais notikums mediķiem

31.07.2013

Tuvojas nozīmīgākais pēdējo gadu notikums medicīnas nozarē - „Latvijas Medicīnas forums 2013" un 7. starptautiskā medicīnas izstāde "Medbaltica 2013", kas no 18. līdz 21. septembrim notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā un ietvers 7. Latvijas ārstu kongresu, 3. Latvijas māsu, vecmāšu un ārstu palīgu kongresu, kā arī Baltijas Rehabilitologu asociācijas kongresu. Ķīpsalā šajā laikā notiks arī Latvijas Zobārstu asociācijas konference.


Pasākums vienkopus pulcēs ievērojamu skaitu medicīnas nozares profesionāļu - ārstus, medicīnas darbiniekus, nozares izglītības politikas veidotājus, profesionālās biedrības, asociācijas un medicīnas produkcijas ražotājus. Forumā dalībnieki no Latvijas un ārvalstīm diskutēs par aktualitātēm nozarē, jaunāko tehnoloģiju izmantošanu un citām nozīmīgām tēmām.

„Visās četrās izstādes dienās Ķīpsalā astoņās konferenču zālēs aktīvi strādās „Latvijas Medicīnas foruma 2013" dalībnieki, durvis apmeklētājiem tiks vērtas jau plkst. 9.00. Izstādes ekspozīcijā, kas jau šobrīd veidojas daudz plašāka nekā citus gadus, foruma dalībniekiem būs iespējams klātienē iepazīties ar jaunākajām tehnoloģijām, aktualitātēm farmācijas, veselības aprūpes un zobārstniecības nozarē," stāsta izstādes projekta vadītājs Mārtiņš Druvkalns.

Blue Bridge Technologies pieņems dalību 7. Starptautiskā medicīnas izstādē, prezentējot savas tehnoloģijas un jau daudziem zināmu sistēmu ārstiem, veselības aprūpes iestādēm un veselības apdrošināšanas sabiedrībām SmartMedical, kā arī jaunu projektu Piearsta.lv. Aicinām mūsu klientus un veselības aprūpes industrijas darbiniekus apmeklēt šo unikālo pasākumu un mūsu stendu.

Vairāk par izstādi: www.bt1.lv/medbaltica© 2019 Visas autortiesības aizsargātas