Jauns pakalpojums - lojalitātes sistēma veselības aprūpē

30.10.2013

Šī gada rudens sākumā tika palaists jauns Blue Bridge Technologies risinājums – pacientu lojalitātes sistēma, speciāli izstrādāta veselības aprūpes iestādēm. Tā ļauj elektroniski apstrādāt vairāku tipu klienta kartes, piešķirot atlaides pakalpojumu grupām un veikt pacientu pirkumu analīzi pēc pakalpojumu grupām, demogrāfiskās informācijas, kā arī pēc filiālēm.


Jauns klientu karšu modulis nodrošina lojalitātes programmas administrēšanu, jaunās klienta kartes izsniegšanu, esošo karšu piesaisti pie pacientiem, karšu apturēšanu vai anulēšanu, atskaišu ģenerēšanu un klientu darījuma apstrādes scenārija apskati.

Pirmā iestāde, kurā jau oktobrī sāka izmantot mūsu izstrādāto moduli ir Veselības centrs 4. Tagad šī centra atlaižu kartes tiks apstrādātas elektroniski ātri un ērti, kā arī tiek paplašinātas centra iespējas jaunu lojalitātes programmu veidošanai un ieviešanai. Tai pašā laikā sistēma nodrošina centru ar korporatīvo debetkaršu apstrādi, kuras ir izsniegtas lielo uzņēmumu darbiniekiem apdrošināšanas polises vietā.

Papildus informāciju par pakalpojumu jautājiet mūsu menedžeriem: info@smartmedical.eu© 2019 Visas autortiesības aizsargātas