Veiksmīgi noslēgusies izstāde "Medbaltica 2013"

23.09.2013

21. septembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā veiksmīgi noslēdzās četras dienas ilgusi 7. starptautiskā medicīnas izstāde "Medbaltica 2013", kas pulcēja 120 dalībniekus no 11 valstīm. Izstādi apmeklēja 12 771 nozares speciālisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citām ārvalstīm, kas ir par 53% vairāk nekā iepriekšējā izstādē.


"Medbaltica 2013" projekta vadītājs Mārtiņš Druvkalns atzinīgi novērtē sadarbības partneru un izstādes dalībnieku veikumu un stāsta par izstādes pozitīvajām attīstības tendencēm: "Vienlaikus ar izstādi Ķīpsalā notika gada nozīmīgākais pasākums medicīnas nozarē - "Latvijas Medicīnas forums 2013", kas izstādes dalībniekiem sniedza lielisku iespēju vienkopus satikt tik ievērojamu skaitu nozares profesionāļu. Esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju no dalībniekiem, kas izstādē ieguvuši jaunus sadarbības partnerus, plāno jaunus kopprojektus un no klientiem smēlušies produkcijas attīstībai noderīgus ieteikumus."

Izstādes dalībnieki apmeklētājus priecēja ar plašiem un pārdomātiem stendiem, tostarp daudziem profesionāli iekārtotiem oriģinālstendiem, kas šī gada pasākumā nebija retums. Ievērojami ir attīstījusies izstādes ekspozīcijas kvalitāte, kas iepazīstināja ar jaunāko zobārstniecības, farmācijas, ortopēdijas, rehabilitācijas un citu medicīnas tehnoloģiju un pakalpojumu klāstu. Salīdzinot ar iepriekšējo izstādi, par 15% ir pieaugusi ekspozīcijas stendu kopējā neto platība, kas pārsniedza 1500 kvadrātmetrus. Vēl kāda pozitīva ziņa - šī gada izstāde ir rekordiste jaunu dalībfirmu skaita ziņā, kas liecina par nozares attīstību un augšupeju. Nozares profesionāļus, apmeklētājus un arī izstādes organizatorus priecēja plašā ārpakalpojumu sniedzēju, medicīnas iestāžu interjera un mēbeļu uzņēmumu, kā arī farmācijas uzņēmumu pārstāvniecība, kas iezīmē jaunu izstādes satura virzību. Apkopotie rezultāti un viedokļi liecina, ka uzņēmumi aizvien vairāk novērtē izstādes kā mārketinga rīka nozīmi sava biznesa attīstībai medicīnas nozarē.

Vienlaikus ar izstādi "Medbaltica 2013" astoņās konferenču zālēs aktīvi darbojās "Latvijas Medicīnas foruma 2013" dalībnieki. Forums ietvēra 7. Latvijas ārstu kongresu, 3. Latvijas māsu, vecmāšu un ārstu palīgu kongresu, 8. Baltijas rehabilitologu kongresu un 5. Baltijas traumatologu ortopēdu kongresu.

Turpmāk izstāde "Medbaltica" notiks ik pēc diviem gadiem rudenī. Nākamā medicīnas izstāde "Medbaltica 2015" norisināsies 2015. gada no 17. līdz 19. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Daudzi izstādes dalībnieki jau ir pieteikuši dalību 2015. izstādei, turklāt ar plašākiem stendiem, un tas ir lielisks apliecinājums izstādes pozitīvajiem rezultātiem.

Vairāk par izstādi: www.bt1.lv/medbaltica© 2019 Visas autortiesības aizsargātas