5. dzimšanas gads - BBT starptautiskās komandas tikšanās

27.06.2012

Šogad 27. jūnijā Blue Bridge Technologies svinēja savu 5. gadu jubileju. Pirmo reizi svinības noritēja ne tikai piedaloties Baltijas pārstāvjiem, bet arī plašākas starptautiskas Blue Bridge Technologies komandas lokā. Piecu gadu jubilejas pasākumā un svinībās piedalījās visi Latvijas biroja darbinieki, BBT kolēģi un oficiālie pārstāvji no Amerikas – Eric M. Pless, Spānijas – Jordi Bosch i Garcia un Vācijas – Tim Mackeldey.


Diena sākas ar oficiālām tikšanām Blue Bridge Technologies birojā. Oficiālo konferenču daļu atklāja Blue Bridge Technologies Valdes Priekšsēdētājs Andrejs Strods īsumā pastāstot par jauno, starptautiskam tirgum veidoto zīmoli INMEDICAS.

Tikšanās laikā tika izrunātas un prezentētas katra starptautiskā BBT pārstāvja aktivitātes un sasniegumi zīmola INMEDICAS virzīšanā un attīstībā. Tika prezentētas ieceres un plāni, kā vislabāk katrā valstī paplašināt veselības apdrošināšanas jomā INMEDICAS iespējas un unikalitāti.

      

Kad Amerikas un Eiropas INMEDICAS pārstāvji bija nodemonstrējuši savu veikumu unikālā produkta popularizēšanā, tiem tika pasniegts simbolisks formas tērps ar zīmola Logo, kas atspoguļo mūsu produktu piederību veselības aprūpes nozarei.

 

Latvijas SMARTMEDICAL komanda dalījās ar savu 5 gadu laikā uzkrāto pieredzi produkta attīstībā un pārdošanā, virzīšanā un atbalstā. Tika prezentēti jauni inovatīvi risinājumi un tehnoloģijas, kas noteikti veicinās Blue Bridge Technologies produktu popularitāti, pieejamību un sniegto pakalpojumu turpmāko attīstību. Tika demonstrēta BBT klientu atbalsta dienesta darbība un klientu pozitīvās atsauksmes un apmierinātība ar nodrošināto atbalstu un servisu programmas lietošanā.

Pasākumā piedalījās arī pārstāvji no SIA „Imprimatur Capital Fund Management” - Toby Moore un Jānis Janevics. Toby Moore, iepazīstoties ar BBT Latvijas un starptautiskās komandas veikumu un sasniegumiem atzinīgi novērtēja kompānijas darbu un kompānijas tālākos mērķus un virzienus. Savukārt Blue Bridge Baltic ģenerāldirektors Zbignev Gulbinovič apsveica BBT ar 5. dzimšanas gadu un aktīvi piedalījās dienas aktuālo jautājumu diskusijās un ar saviem ieteikumiem papildinot ar kādu spožu inovotīvu ideju produktu attīstībā.

          

Dienas otrajā pusē visi tikšanas dalībnieki pierādīja savas spējas strādāt starptautiskajā komandā pildot uzdevumus, kuri nav saistīti ar pamatdarbu.

    

Blue Bridge Technologies 5. gadu jubilejas pasākums bija kā atskaites punkts tam, lai vēlreiz pārliecinātos, ka esam starptautisks strauji augošs uzņēmums.



© Blue Bridge Technologies SIA. 2017. All rights reserved