SmartMedical apmācības semināri ārstiem un veselības centru darbiniekiem Rīgā

30.05.2012

Savas piecu gadu darbības gadadienas ietvaros 2012. gada 28. un 30. maijā Blue Bridge Technologies organizēja informatīvus seminārus pastāvīgiem klientiem – ārstiem, ārstniecības personālam un medicīnas centru administratoriem par SmartMedical sistēmas jaunām funkcijām un iespējam.


Semināros piedalījās kopskaitā 57 dalībnieki no 28 -ām medicīnas iestādēm – lielajām medicīnas iestādēm un ārstu praksēm.

Seminārs notika „Rīgas biznesa skolas” telpās, Skolas ielā 11, Rīgā. Seminārus palīdzēja organizēt Blue Bridge Technologies sadarbības partneris: Latvijas IT klasteris.

Semināra laikā dalībnieki tika iepazīstināti ar SmartMedical sistēmas jaunumiem, jaunajām funkcijām, kas ievērojami uzlabo ārstniecības iestāžu ikdienas darbu atbrīvo no liekiem administratīviem izdevumiem un ļauj ārstniecības personālam – ārstiem, ārstu palīgiem un citiem ārstniecības iestāžu darbiniekiem veltīt vairāk laika un uzmanības iestādes apmeklētājiem – pacientiem.

Semināra dalībnieki aktīvi iesaistījās semināra norisē, uzdodot jautājumus par jaunajām funkcijām, precizējot to pielietošanas vērtīgumu un interesējās par iespējām izmantot savā darbā SmartMedical jaunās funkcijas.

Semināru otrā daļa tika veltīta klientu jautājumiem par esošajām funkcijām un to efektīvāku pielietošanu ikdienas darbā. Arī šai daļa visi semināra apmeklētāji aktīvi piedalījās ar saviem jautājumiem un arī ieteikumiem, kas savukārt mums, semināra rīkotājiem deva iespēju saprast mūsu klientu aktuālos neskaidros jautājumus, kas dod mums jaunas idejas sistēmas funkciju paplašināšanā un jaunu apmācību rīkošanā.

Paldies visiem semināra dalībniekiem un atbalstītājiem!

                 © Blue Bridge Technologies SIA. 2017. All rights reserved