Blue Bridge Technologies pieņema dalību konkursā "Labākais eVeselības 2012. gada risinājums", kurā piedalījas Eiropas mazā un vidējā biznesa uzņēmumi

09.05.2012

Ar Eiropas Komisijas medicīnas nodaļas IT departamenta atbalstu, TICBioMed organizēja konkursu par labāko eVeselības 2012. gada risinājumu, ko ir izstrādājuši Eiropas mazā un vidējā biznesa uzņēmumi. Šī konkursa mērķis bija atbalstīt uzņēmumu izstrādātos risinājumus, dot iespēju uzņēmumiem prezentēt savus produktus, kā arī piesaistīt jaunus klientus, sadarbības partnerus un ārējās investīcijas.


No sākumposmā atlasītiem 97 Eiropas mazā biznesa uzņēmumiem, 63 uzņēmumi iesniedza divu lapu apkopojumu par savu produktu inovācijām un potenciālo ietekmi. Ņemot vērā šos apkopojumus, tikai 28 kompānijas tika ielūgtas uz noslēguma pasākumu. Starp šiem uzņēmumiem bija arī Blue Bridge Technologies ar savu, uz inovatīva mākoņrisinājuma bāzēto, sadarbības platformu INMEDICAS, kas automatizē darijumu apstrādi starp veselības pakalpojumu sniedzējiem un polišu turētājiem.

Noslēguma pasākums notika eVeselības nedēļas laikā Kopenhāgenā (Dānija) 2012. gada 7. maijā. Noslēguma pasākuma laikā ielūgtiem uzņēmumiem bija dotas tikai 3 minūtes katram, lai veiktu sava risinājuma prezentāciju starptautiskai eVeselības uzņēmumu vadītāju un sponsoru veidotai žūrijai: Claus F. Nielsen (Delta), Emma Garde (Sanofi), H. Stephen Lieber (HIMSS), Jari Renko (Helsinki Uusimaa Hospital Group), Jean Marc Bourez (Sanofi), Julien Martel (Alere France), Alex Molnar (Alere) un Tom Togsverd (DI ITEK).

Par 2012. gada Eiropas mazā biznesa eVeselības risinājumu konkursa pirmās vietas saņēmēju tika atzīts uzņēmums Daintel, par tā veidoto risinājumu, kas palīdz pārvaldīt slimnīcu intensīvās aprūpes nodaļas. Par otrās vietas ieguvēju izvēlēts uzņēmums Medisana Space - Vācijas kapitāla uzņēmums, kas izstrādā medicīnas aprūpes programnodrošinājuma aplikācijas viedtālruņiem, kas ir sertificēti medicīnas aprūpē un strādā kopā ar pieslēgtiem pie šī programnodrošinājuma medicīnas iekārtām. Par trešās vietas ieguvēju tika izvēlēts uzņēmums Cetrea (DK), kas izstrādā risinājumus, kas pārvalda visa veida komunikāciju un procesu koordinēšanu pacientu datu apmaiņai starp slimnīcām, uzlabojot kopējo produktivitāti un pacientu drošību.

Konkursu sponsorēja uzņēmumi Sanofi, Alere, DICTACT un Continua Alliance. Turklāt, vel 16 Eiropas asociācijas sniedza atbalstu finālistu veicināšanā, komunkācijā un to izvēlē: Agoria (BE), Biopeople (DK), bioPmed (IT), biosbbc (EU), Culminatum (FI), DI ITEK (DK), Estonian HealthTech (EE), European Connected Health Alliance (EU), eVIA (ES), ITB (DK), Latvian IT Cluster (LV), Personalized Prevention (NL), platinnEs (FR), Stichting Digitalezorg (NL), TicSalut (ES) and WelfareTech Region (DK).

     © Blue Bridge Technologies SIA. 2017. All rights reserved