Biznesa brokastis-seminārs Stokholmā

14.04.2011

Blue Bridge Technologies kopā ar Latvijas vēstniecību Zviedrijā, Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūru, Nexum Insurance Technologies un E-Direct SAAS organizēja biznesa brokastis-tikšanās ar Zviedrijas apdrošināšanas kompāniju pārstāvjiem - "Kā mūsdienu tehnoloģijas var palīdzēt uzlabot apdrošināšanas biznesa efektivitāti? Iespējas un pieredze".

Šīs tikšanās adresēja galvenās problēmas un izaicinājumus interneta izplatīšanas kanāla pārvaldībā, produktu un risku vadībā un pieteikumu apstrādē, lai rādīt veiksmīgu darbības modeli peļņas maksimizācijai. Tā, galvenais fokuss tika versts uz moderniem interneta tehnoloģijām, kas ir pieejami Zviedrijas apdrošināšanas kompānijām, ka arī veiksmes stāstiem par šo tehnoloģiju pielietošanas pieredzi citās valstīs.


Pēc Latvijas ārkārtējās un pilnvarotās vēstnieces Zviedrijā Maijas Manikas, uzrunas un prezentācijas no LIAA pārstāvniecības Zviedrijā biroja vadītājas Austras Krēsliņas, dažādi dalībnieki izklastīja galvenus tikšanos tematus:

Markuss Norlings, Trygg-Hansa, Personal lines Sweden ierosinājumu menedžeris:
Apdrošināšanas produktu pārdošanas internetā potenciāls visās apdrošināšanas industrijas transformēšanā, ar cenu agregatoriem kā piemēru. Kādi ir ģenerāltrendi un izaicinājumi apdrošināšanas produktu pārdošanā internētā?

Mikaels Johanssons, Moderna Försäkringar web-stratēģijas un pārdošanu vadītājs:
Tiešsaistes mārketings apvieno radošus un tehnoloģiskus interneta aspektus, ietverot sevī dizainu, attīstību, reklāmu un pārdošanas. Tas arī ir atslēgas faktors "lielā spēlētāja" lomas iekārei internetā. Vairākas apdrošināšanas kompānijas vēl joprojām iedala mārketingu dažādās biznesa telpās ar pašreizējiem un arī nākotnes negatīviem rezultātiem. Kā mums ir jādomā lai veiksmīgi darboties internetā?

Tomass Sinicki, Nexum Insurance Technologies vadošais direktors:
Zviedrijā vēl vairāk un vairāk apdrošinātāju izmanto interneta izplatīšanas kanālu, līdzsvarojot dažādu patērētāju grupu vajadzības ar produktu un pakalpojumu izmaksām. Galvenais jautājums ir - vai apdrošināšanas kompānijas dabūjot klientus, saņem maksimālo peļņu un izdara to ar maksimālo izmaksu efektivitāti? Turklāt, kādas ir galvenās iespējas un izaicinājumi darbojoties ar interneta izplatīšanas kanālu?

Andrejs Strods, Blue Bridge Technologies valdes priekšsēdētājs:
Biznesa ieguvumi no elektroniskās pieteikumu apstrādes privātajā veselības apdrošināšanas sektorā. Kā pāreja uz elektronisko pieteikumu apstrādi palīdz apdrošināšanas kompānijām samazināt izdevumus un uzlabot attiecības ar klientiem un biznesa partneriem? Kā tehnoloģijas iespējoti apdrošināšanas produkti palīdz palielināt biznesu bez izdevumu palielināšanas? Kā modernas tehnoloģijas un elastīgie biznesa modeļi padara jauno risinājumu implementāciju vieglu un pieejamu kā nekad?

Kristers A.Holms, Advokatfirman NorelidHolm KB partners un advokāts:
Kādas ir aktuālakās problēmas Zviedrijas apdrošināšanas industrijā un tehnoloģiskas inovācijas no likuma skatpunkta? Zviedrijas / Skandināvijas apdrošināšanas tirgus pārskats no riska perspektīvas un kā to ietekmē finanšu krīze, piemēram, D&O un saistītie riski.

Jakobs Kramers, Länsförsäkringar AB, Property and Casualty, tirgus speciālists:
Kāda loma ir internetam izplatīšanas stratēģijā un kā vērtēt interneta kā izplatīšanas kanāla efektivitāti? Izaicinājumi un iespējas - Länsförsäkringar pieredze.

Karls-Magnuss Lofstroms, AFA Försäkring digitālais stratēģis:
Kā veicināt pieteikumus ar interneta starpniecību situācijā, kad klients nezina, ka jau ir apdrošināts. Darbs ar sociāliem medijiem trafika pārvirzīšanai grupveida apdrošināšanas pakalpojumu iegādei.

Vairāk nekā 30 dalībnieku piedalījās šīs tikšanās, pārstāvot šādas kompānijas un organizācijas: Länsförsäkringar AB, If, Moderna Försäkringar, Swedbank, Euro Accident, SalusAnsvar, Tre Kronor Försäkring, Folksam, Trygg-Hansa, AFA Försäkring, SI Consulting, Hannover Life Re Sweden, IDG Sverige, Finansinspektionen, Nexum Insurance Technologies Latvia and Blue Bridge Technologies.

Biznesa brokastis-seminārs tika pavadīts 2011.gada 14.aprīlī Latvijas vēstniecībā Stokholmā, Odengatan 5.© 2019 Visas autortiesības aizsargātas