Imprimatur Capital Seed Fund investē IT kompānijā Blue Bridge Technologies

07.02.2011

Imprimatur Capital Seed Fund, riska kapitāla fonds ar kopējo investīciju kapitālu 3 miljonu eiro apjomā, kas ir finansēts no Eiropas Investīciju Fonda pārvaldītās JEREMIE programmas, kura tiek līdzfinansēta no ES līdzekļiem, šodien parakstīja vienošanos par investīciju informācijas tehnoloģiju kompānijā SIA “Blue Bridge Technologies”, kas ir izstrādājusi programmatūras risinājumus priekš veselības apdrošināsas industrijas.

Blue Bridge Technologies attīsta modernus un ērti lietojamus datu apstrādes un apmaiņas risinājumus, kas apvieno medicīnas pakalpojumu sniedzējus, apdrošinātājus un pacientus. Blue Bridge risinājums piedāvā ievērojamus ieguvumus, ieskaitot uzlabotu izmaksu efektivitāti transakciju apstrādē un būtiskus uzlabojumus pacientu apkalpošanas pakalpojumu kvalitātē, ļaujot medicīnas personālam pavadīt vairāk laika darbā ar pacientiem, automatizējot tādus rutīnas darbus, kā datu ievadīšana un atskaišu sagatavošana.


Toby Moore, „Imprimatur Capital Fund Management” vadošais partneris Latvijā komentēja: "Blue Bridge Technologies ir izsrādājusi un notestējusi inovatīvu risinājumu priekš veselības apdrošināšanas industrijas. Viņu risinājums piedāvā būtiskus ieguvumus viņu klientiem un lietotājiem un tam piemīt konkurences priekšrocības, kas balstītas uz komandas pieredzi un zināšanām un tas var tikt veiksmīgi piedāvāts lielos starptautiskos tirgos. Attiecīgi Blue Bridge Technologies mūsu skatījumā ir pievilcīga investīciju iespēja un mēs ticam, ka mēs spēsim palīdzēt tai realizēt nospraustos attīstības plānus.”

Andrejs Strods, Blue Bridge Technologies valdes priekšsēdētājs un dibinātājs komentēja: “Pateicoties sadarbībai ar Imprimatur Capital mums būs iespēja īstenot pasākumus darbības nodrošināšanai ārvalstu tirgos un ceram tuvākajā laikā uzsākt sadarbību ar vairākiem ārvalstu klientiem. Turklāt plānojam papildināt mūsu esošās sistēmas funkciju klāstu un padarīt to ērtāku lietotājiem. Uzskatām ka Imprimatur Capital investīcija mūsu uzņēmumā ir nozīmīgs mūsu līdzšinēja darba un sasniegumu novērtējums. Ticam ka arī Latvijas klienti būs ieguvēji no mūsu jaunām iespējām: sistēma kļūs gan labāka, gan jaudīgāka; arī darbs uz plašākiem tirgiem ļaus mums nodrošināt efektīvāku darbību pie lielākiem apjomiem.“

The fact that Imprimatur Capital has chosen to invest in our business we perceive as an important recognition sign of our achievement and as appreciation of the work we have done so far in developing the highly needed solution for the industry of highest social importance.“

Par Blue Bridge Technologies

Blue Bridge Technologies ir dibinājusi pieredzējušu ekspertu komanda, lai veiktu jaunu informācijas sistēmu projektu realizāciju. Kompānija ir uzkrājusi būtisku kompetenci IT drošības sistēmu, IT infrastruktūras risinājumu, interneta tehnoloģiju, ka arī RFID tehnoloģijas un bezkontaktu viedkaršu tehnoloģiju sfērās. Kompānijas izsrādātos produktus var viegli integrēt ar citām sistēmām, palīdzot automatizēt dažāda profila uzņēmumu darbību. Komanda ir uzkrājusi pieredzi darbā ar medicīnas iestādēm, apdrošināšanas kompānijām, sporta un atpūtas industrijas uzņēmumiem.

Par JEREMIE

JEREMIE ("Joint European Resources for Micro to Medium Enterprises" - "Eiropas apvienotie resursi mazajiem, vidējiem un mikro uzņēmumiem") ir Eiropas Komisijas (DG Regional Policy) un Eiropas Investīciju bankas grupas kopēja iniciatīva, lai uzlabotu finansējuma pieejamību mikro, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, īpaši mikrokredītiem, riska kapitāla finansējumam vai garantijām, kā arī citiem finansējuma veidiem. JEREMIE ļauj ES dalībvalstīm un reģioniem investēt ES struktūrfondu 2007 - 2013 perioda naudu un nacionālos resursus šādos ieguldījumu fondos, kuri var finansēt mazos un vidējos uzņēmumus elastīgā un inovatīvā veidā. Tā kā instrumenti tiks nodrošināti balstoties uz atmaksas pamatu, piešķirtie līdzekļi tiks no jauna investēti un tādejādi mazie un vidējie uzņēmumi iegūs vairāk no ES resursiem.

Jaunā iniciatīva ir mērķēta uz uzņēmējdarbības attīstīšanu un veicināšanu Eiropas Savienības ietvaros, lai sasniegtu Lisabonas līguma mērķus un palīdzētu struktūrfondiem radīt lielāku pienesumu tirgus ekonomikas attīstībā.

Par EIF

EIF mērķis ir atbalstīt finansējuma pieejamību mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Fonds nodrošina riska kapitāla finansējumu maziem un vidējiem uzņēmumiem un izsniedz portfeļgarantijas finanšu iestādēm. Šādā veidā EIF veicina ES mērķu sasniegšanu attiecībā uz inovāciju, izpētes un attīstības, uzņēmējdarbības, tirgus izaugsmes un nodarbinātības veicināšanu. EIF kopējie ieguldījumi riska kapitāla fondos 2010.gada septembrī pārsniedza 4.6 miljardus eiro. Veicot ieguldījumus vairāk nekā 300 fondos, EIF ir vadošais investors riska kapitāla nozarē Eiropā, īpaši augsti tehnoloģiski attīstītajos un agrīnajos segmentos. Kopā izsniedzot gandrīz 160 portfeļgarantiju un to kopējam apjomam pārsniedzot 13.6 miljardus eiro, EIF ir viens no lielākajiem aizdevumu garantiju sniedzējiem MVK Eiropā.

Par Imprimatur Capital

Imprimatur Capital ir pieredzējis sēklas stadijas investors, kas investē tehnoloģiju uzņēmumos ar starptautisku izaugsmes potenciālu. Līdz šim Imprimatur Capital investējis 23 kompānijās Eiropā, Krievijā un Āzijas reģionā tādos sektoros kā uzņēmumu programmatūra, elektronika, medicīnas tehnoloģijas, drošība un bezvadu mobilie sakari.

Kontakti:

Toby Moore, vadošais partneris, Imprimatur Capital Fund Management, tālr. +371 67 365 275; tm@impcap.com

Andrejs Strods, valdes priekšsēdētājs, Blue Bridge Technologies, tālr. +371 67 615 159, a.strods@bb-tech.eu.© 2019 Visas autortiesības aizsargātas