Publikācijas

1 2
04.09.2017
Tehnoloģiskā vide aizvieto 'papīru kalnus' un taupa pacientu laiku

Latvijas informācijas tehnoloģiju uzņēmums "Blue Bridge Technologies" (BBT) desmit gadu laikā izaudzis par lielu un stabilu vietējā tirgus spēlētāju, kā arī ar dažādiem pilotprojektiem izlūkojis iespējas vairākās ārvalstīs. Šobrīd uzņēmuma galvenais mērķis ir iekarot ASV tirgu, kurā jau sperti pirmie soļi, portālam "Delfi" stāsta BBT valdes loceklis un tehniskais direktors Leonīds Paturskis.

04.11.2012
Datu aizsardzībai

Blue Bridge Technologies (ASV, Lielbritānija, Spānija, Vācija un Latvija) – tehnoloģiju uzņēmums dibināts 1993. gadā. Kopš 2007. gada darbojas veselības aprūpes nozarē. Tas risinājums – INMEDICAS – www.inmedicas.eu

10.08.2012
Startup tehnoloģijas. Bez rindām doktorātos

Andrejs Strods ar partneriem radījis sistēmu, kas atvieglo dzīvi veselības aprūpes nozares darbiniekiem. Pakalpojums nav dārgs, bet ienesīgs.

...Viņš izveidoja sistēmu, kas ļauj datorizēt pacienta, ārstniecības iestādes un apdrošinātāja attiecības, atteikties no papīra dokumentiem un jebkuru apdrošināšanas gadījumu apstrādāt dažu minūšu laikā. Viņa produktu iecienījuši gan apdrošinātāji, piemēram, Balva, Balta, BTA, Seesam, gan ārstniecības iestādes: Veselības centrs 4 un slimnīcas.

21.05.2012
Latviešu IT novatori sāk pasaules iekārošanu

Apdrošināšanas kalkulators INMEDICAS

Andrejs Strods...2007. gadā ar diviem partneriem nodibināja kompāniju Blue Bridge Technologies informācijas tehnoloģiju risinājumu izstrādei. Viens no kompānijas produktiem - Inmedicas - reālā laikā veic datu apmaiņu starp apdrošināšanas kompānijām un ārstniecības iestādēm un aprēķina, vai konkrētās ārstniecības iestādes pakalpojumu par tās noteikto izcenojumu sedz konkrētā veselības apdrošināšanas polise, vai arī pacientam vēl jāpiemaksā pašam.

10.02.2011
Imprimatur Capital Seed Fund investē IT kompānijā Blue Bridge Technologies

Riska kapitāla fonds Imprimatur Capital Seed Fund, kas ir finansēts no Eiropas Investīciju Fonda pārvaldītās JEREMIE programmas, ir parakstījis vienošanos ar informācijas tehnoloģiju (IT) kompāniju Blue Bridge Technologies, kas ir izstrādājusi programmatūras risinājumus veselības apdrošināšanas industrijai.

1 2


© 2019 Visas autortiesības aizsargātas