Publikācijas

1 2
04.11.2012
Datu aizsardzībai

Blue Bridge Technologies (ASV, Lielbritānija, Spānija, Vācija un Latvija) – tehnoloģiju uzņēmums dibināts 1993. gadā. Kopš 2007. gada darbojas veselības aprūpes nozarē. Tas risinājums – INMEDICAS – www.inmedicas.eu

10.08.2012
Startup tehnoloģijas. Bez rindām doktorātos

Andrejs Strods ar partneriem radījis sistēmu, kas atvieglo dzīvi veselības aprūpes nozares darbiniekiem. Pakalpojums nav dārgs, bet ienesīgs.

...Viņš izveidoja sistēmu, kas ļauj datorizēt pacienta, ārstniecības iestādes un apdrošinātāja attiecības, atteikties no papīra dokumentiem un jebkuru apdrošināšanas gadījumu apstrādāt dažu minūšu laikā. Viņa produktu iecienījuši gan apdrošinātāji, piemēram, Balva, Balta, BTA, Seesam, gan ārstniecības iestādes: Veselības centrs 4 un slimnīcas.

21.05.2012
Latviešu IT novatori sāk pasaules iekārošanu

Apdrošināšanas kalkulators INMEDICAS

Andrejs Strods...2007. gadā ar diviem partneriem nodibināja kompāniju Blue Bridge Technologies informācijas tehnoloģiju risinājumu izstrādei. Viens no kompānijas produktiem - Inmedicas - reālā laikā veic datu apmaiņu starp apdrošināšanas kompānijām un ārstniecības iestādēm un aprēķina, vai konkrētās ārstniecības iestādes pakalpojumu par tās noteikto izcenojumu sedz konkrētā veselības apdrošināšanas polise, vai arī pacientam vēl jāpiemaksā pašam.

10.02.2011
Imprimatur Capital Seed Fund investē IT kompānijā Blue Bridge Technologies

Riska kapitāla fonds Imprimatur Capital Seed Fund, kas ir finansēts no Eiropas Investīciju Fonda pārvaldītās JEREMIE programmas, ir parakstījis vienošanos ar informācijas tehnoloģiju (IT) kompāniju Blue Bridge Technologies, kas ir izstrādājusi programmatūras risinājumus veselības apdrošināšanas industrijai.

25.06.2010
Izkonkurē mapes

Uzņēmums Blue Bridge Technologies ar savu elektronisko veselības polišu apstrādes sistēmu gatavojas startēt eksporta tirgos.

Viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumu trūkumiem ir tas, ka tie nenovērtē savus spēkus un to ambīcijas nesniedzas pāri robežām, spriež IT firmas Blue Bridge Technologies vadītājs Andrejs Strods. Uzdevums pierādīt, ka uzņēmumam, kas līdz šim darbojies tikai vietējā tirgū, ir pa spēkam par sava produkta izcilajām īpašībām pārliecināt arī citu zemju pircējus, tagad būs arī pašam Blue Bridge Technologies – jo eksports, kā atzīst A. Strods, ir vienīgais veids, kā galveno uzņēmuma produktu – veselības apdrošināšanas polišu apstrādes sistēmu – padarīt rentablāku, atzīst kompānijas vadītājs.

1 2


© Blue Bridge Technologies LTD. 2012. All rights reserved