Startup tehnoloģijas. Bez rindām doktorātos

10.08.2012

Andrejs Strods ar partneriem radījis sistēmu, kas atvieglo dzīvi veselības aprūpes nozares darbiniekiem. Pakalpojums nav dārgs, bet ienesīgs.

...Viņš izveidoja sistēmu, kas ļauj datorizēt pacienta, ārstniecības iestādes un apdrošinātāja attiecības, atteikties no papīra dokumentiem un jebkuru apdrošināšanas gadījumu apstrādāt dažu minūšu laikā. Viņa produktu iecienījuši gan apdrošinātāji, piemēram, Balva, Balta, BTA, Seesam, gan ārstniecības iestādes: Veselības centrs 4 un slimnīcas.


...Blue Bridge Technologies ideja pirms pieciem gadiem bija un joprojām ir inovatīva. Jaunā biznesa būtība ir vienkārša. Agrāk, apdrošinot savu veselību, cilvēks radīja virkni problēmu doktorāta apkalpojošajam personālam un citiem pacientiem, kuri bija spiesti gaidīt 20-30 minūtes, kamēr reģistratūras darbinieks sameklē pacienta karti, kamēr atrod attiecīgās apdrošināšanas kompānijas piedāvājumu - līgumu, lai noskaidrotu, kādus pakalpojumus un cik lielā mērā apdrošinātājs sedz, kamēr aprēķina, cik pacientam pašam jāpiemaksā, un noformē visus papīrus. Tagad, ja apdrošinātājs izvēlas sadarboties ar Blue Bridge Technologies, viņš tiek nodrošināts ar tehnoloģiju, bet cilvēks - ar kredītkartei līdzīgu karti, un viss notiek elektroniski. Dators pasaka priekšā, kas konkrētajam pacientam tiek apmaksāts, kas netiek, cik jāmaksā pašam. Dati saglabājas, un doktorātam paliek arhīvs...

Visu publikāciju var izlasīt žurnālā:

  

Apskatīt publikāciju PDF failā (13,4MB)

Žurnāls FORBES© 2019 Visas autortiesības aizsargātas